Green Line

Green Line
Produkty Acosorb charakteryzują się bogatą paletą ciepłych odcieni szarości i są dostępne w różnych fakturach i kolorach.

Treści przetwarzane przez konsumentów są pod tym względem istotne, co oznacza, że część wykorzystywanych surowców to codzienne odpady. Odpady te są starannie zbierane, a następnie sortowane. W tym celu ważne jest, aby stale monitorować jakość, aby dodawać substancje, które nie są objęte zakresem certyfikacji Cradle to Cradle. Gwarantuje to system zarządzania jakością ISO 9001.

Dostępne w różnych kolorach i teksturach
Produkty objęte zieloną linią różnią się kolorem i strukturą. Jednak nie każdy kolor jest dostępny w każdej strukturze. Na przykład wersja Hong Kong Grey ma cienką teksturę, dzięki czemu efekt jest bardzo podobny do struktury Acosorb DC2. Z drugiej strony odmiana Apple Grey jest bardziej szorstka i porównywalna ze strukturą DC3. Te różne tekstury są wynikiem istniejącej kombinacji surowców.

Acosorb Green Line jest używany w nowym biurze BPD
Unikalnym przykładem projektu Greenline Hong Kong Grey jest nowa siedziba BPD w Amsterdamie, gdzie kiedyś znajdowała się Burgerweeshuis. 328 małych i 8 dużych kopuł jest pokrytych warstwą o różnej grubości od 5 do 25 mm.

Poproś o próbkę
Zapytaj o bezpłatne pudełka z próbkami naszej Green Line.

Cradle to Cradle
Stabilność jest ważnym czynnikiem w biznesie na całym świecie, dlatego Acosorb wybrał certyfikat Cradle to Cradle. Proces trwał rok, a jego wynikiem był brązowy certyfikat C2C.

Co oznacza ten certyfikat?
Nasz produkt może być wykorzystany do ponownej produkcji, a przy odpowiednim przetworzeniu stanie się źródłem nowych, podobnych ekoproduktów.

Co można osiągnąć stosując produkty C2C
Dzięki produktom C2C zdobywasz więcej punktów w systemach certyfikacji LEED, BREEAM i WELL. Dobrym tego przykładem jest siedziba Google na Zuidas, która jest wyposażona w Acospray. Odbyło się to w całości w systemie LEED.