Acosorb-De-Rotterdam19993-WEB.jpg

Sufit akustyczny w biurach

Acosorb szybko i tworzy niezawodne sufity akustyczne w biurach. Dzięki natryskom i tynkom akustycznym zapewniamy doskonałą akustykę we wszystkich rodzajach miejsc przeznaczonych do pracy. Odpowiednia akustyka to przyjemna atmosfera pracy w biurze i innych przestrzeniach biznesowych – przyczynia się również do lepszego poziomu skupienia, a tym samym większej produktywności pracowników. Acosorb gwarantuje wysokiej jakości produkty poprawiające jakość akustyki, zmniejszające pogłos i zużycie energii.

Rodzaje sufitów akustycznych

Natrysk akustyczny
Sufit akustyczny w biurach tworzymy za pomocą natrysku akustycznego. Za sprawą natrysku nakładanego na sufit i ściany akustyka w biurze poprawia się w sposób natychmiastowy. Natrysk jest lekki i dopasowuje się do każdego rodzaju powierzchni. Do tego jest dostępny w różnych rodzajach tekstury: od gładkiej do gruboziarnistej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej izolacji akustycznej, skontaktuj się z nami w celu omówienia rozwiązań, jakie możemy Ci zaproponować. 
 

Tynk akustyczny
Wybierając między natryskiem a tynkiem akustycznym, istotną kwestią jest estetyka. Tynk akustyczny daje bardzo gładki efekt końcowy. To pozwala nam zadbać o doskonałą akustykę w przestrzeni, a jednocześnie o estetyczne wykonanie. Nasza izolacja akustyczna nadaje się różnorodnych podłoży. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o tynku akustycznym Acosorb.