Projekty międzynarodowe

Skontaktuj się z nami
SDIM0499-ADV-DEF-web.jpg

Jesteśmy międzynarodowymi specjalistami od akustyki

Acosorb optymalizuje komfort akustyczny dla bardzo zróżnicowanej grupy międzynarodowych klientów. Tworzymy rozległą sieć współpracy i utrzymujemy bliskie kontakty ze sprawdzonymi partnerami i specjalistami na całym świecie.

Używamy innowacyjnych produktów Acosorb na całym świecie.

CF014732.jpg
TodaysBrew-04_Tom-Dixon-Hong-Kong.jpg

Odpowiedzialny zespół w pobliżu

Każdy międzynarodowy projekt nadzorujemy od początku do końca. Osoba do kontaktu oraz wyspecjalizowany zespół przebywają w pobliżu, sprawując kontrolę nad jego realizacją. Acosorb realizuje większość projektów w Niemczech, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Hongkongu, Indiach i Dubaju. Gdy możemy podjąć nowe i ambitne projekty, granice nie stanowią dla nas przeszkody.

Zobacz nasze projekty
IMG_2688.jpg

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w zakresie akustyki

Acosorb jest znaną na całym świecie firmą specjalizującą się w dziedzinie optymalizacji akustycznej na rynkach biznesowych i prywatnych. Dzielimy się również naszą wiedzą w trakcie prezentacji. Jeśli jesteś zainteresowany najlepszymi rozwiązaniami akustycznymi lub chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Więcej informacji

Realizując międzynarodowe projekty, dbamy o to, żeby na miejscu była dostępna osoba kontaktowa wraz ze specjalistycznym zespołem. To oni będą wspierać się w trakcie trwania projektu. Na całym świecie pracuje kilka naszych zespołów składających się z ekspertów posiadających wiedzę na temat naszych natrysków i tynków akustycznych.

Skontaktuj się z nami
SDIM0064.jpg