20201214_TodaysBrew_Acosorb_0000084.jpg

Sufity akustyczne w muzeach

Dobra akustyka w muzeum to podstawa. Odwiedzający muzeum chce cieszyć się sztuką w spokoju. Acosorb oferuje dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania akustyczne, które bezpośrednio zwiększają komfort dźwiękowy w muzeach. Każda wizyta w muzeum staje się przyjemniejsza dzięki rozwiązaniom akustycznym Acosorb.

Szukasz izolacji akustycznej dla swoich pomieszczeń? Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz kontaktowy i zapytaj o dostępne opcje. Oferujemy poradę specjalistyczną lub przygotowanie wyceny dostosowanej do Twoich potrzeb. 

Dobra akustyka w muzeach historycznych

Wiele muzeów ma swoją siedzibę w zabytkowych budynkach (np. Rijksmuseum w Amsterdamie). Takie budynki często mają podłogi wykonane z kamienia lub lakierowanego drewna. W rezultacie często jest w nich słabej jakości akustyka. Rozwiązania akustyczne firmy Acosorb poprawiają akustykę, jednocześnie zachowując historyczny charakter muzeum. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewnia odpowiednie rozwiązania dla każdego muzeum.

Rozwiązania akustyczne w muzeach współczesnych

Nowoczesne muzea również odnoszą znaczne korzyści z rozwiązań akustycznych firmy Acosorb. Duże i otwarte przestrzenie współczesnych muzeów często mają słabej jakości akustykę. Dzięki natryskowi i tynkom akustycznym poprawiamy akustykę w wielu przestrzeniach. Oferujemy eleganckie wykończenia na wszystkich powierzchniach. Dostosowujemy nasze rozwiązania akustyczne do Twoich potrzeb.

Darmowe próbki

Aby lepiej zapoznać się z naszymi produktami, z przyjemnością wyślemy Ci darmową próbkę. Zamów próbkę, kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub napisz e-mail na adres: info@acosorb.com

Obszary działania Acosorb