TodaysBrew-04_Tom-Dixon-Hong-Kong.jpg

Sufit akustyczny w sklepach

Dobra akustyka w Twoim sklepie jest niezbędna do stworzenia przyjemnej atmosfery dla klientów i pracowników. Acosorb tworzy sufity akustyczne, które redukują pogłos i pozwalają zaoszczędzić energię. U nas masz pewność wysokiej jakości produktów, które natychmiast poprawiają akustykę.

 

  • Natrysk i tynk najlepszej jakości
  • Bezproblemowe nałożenie przy pierwszym podejściu
  • Dostępne różne wykończenia
  • 5-letnia gwarancji trwałości
     

Szukasz izolacji akustycznej dla swoich pomieszczeń? Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz kontaktowy i zapytaj o dostępne opcje. Oferujemy poradę specjalistyczną lub przygotowanie wyceny dostosowanej do Twoich potrzeb. 

Sufit akustyczny w Twoim sklepie

Akustyka w Twoim sklepie wpływa na zadowolenie klientów. Otwarta przestrzeń, w której przebywają pracownicy i kliencie, może wypełnić się uciążliwym hałasem. Co więcej, nie jest to przyjemne środowisko pracy dla Twoich pracowników i może wpływać na ich produktywność. Dzięki zastosowaniu natrysku akustycznego Acosorb na ściany i sufit uzyskuje się doskonałe pochłanianie dźwięku i natychmiastową redukcję pogłosu. Zapewnia to lepszą zrozumiałość mowy między współpracownikami i klientami oraz poprawia jakość pracy i zakupów. Nasze rozwiązania akustyczne nadają się zarówno do nowych budynków, jak i tych poddanych renowacji. Acosorb specjalizuje się w wykonywaniu sufitów akustycznych w sklepach metodą natrysku i tynku akustycznego.

 

Natrysk akustyczny
Sufit akustyczny w sklepach tworzymy za pomocą natrysku akustycznego. Za sprawą natrysku nakładanego na sufit i ściany akustyka w sklepie poprawia się w sposób natychmiastowy. Natrysk jest lekki i dopasowuje się do każdego rodzaju powierzchni. Do tego jest dostępny w różnych rodzajach tekstury: od gładkiej do gruboziarnistej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej izolacji akustycznej, skontaktuj się z nami w celu omówienia rozwiązań, jakie możemy Ci zaproponować. 
 

Tynk akustyczny
Wybierając między natryskiem a tynkiem akustycznym, istotną kwestią jest estetyka. Tynk akustyczny daje bardzo gładki efekt końcowy. To pozwala nam zadbać o doskonałą akustykę w przestrzeni, a jednocześnie o estetyczne wykonanie. Nasza izolacja akustyczna nadaje się różnorodnych podłoży. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o tynku akustycznym Acosorb.

Obszary działania Acosorb