DJI_0019.jpg

Sufity akustyczne w centrach kongresowych

Dobra akustyka w centrach kongresowych to podstawa. Acosorb oferuje dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania akustyczne, które bezpośrednio zwiększają komfort dźwiękowy w centrach. Sufity akustyczne wykonane przez Acosorb są funkcjonalne i estetyczne. Firma Acosorb tworzy sufity, które zapewniają dobrą akustykę i sprawiają, że wnętrze wygląda znacznie lepiej. Oferujemy 5-letnią gwarancję trwałości.

 

Szukasz izolacji akustycznej dla swoich pomieszczeń? Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz kontaktowy i zapytaj o dostępne opcje. Oferujemy poradę specjalistyczną lub przygotowanie wyceny dostosowanej do Twoich potrzeb. 

Dobra akustyka w centrach kongresowych

Zrozumiałość mowy w centrum kongresowym stanowi klucz do optymalnego doświadczenia tej przestrzeni. Acosorb oferuje rozwiązania akustyczne minimalizujące pogłos i absorbujące inne uciążliwe dźwięki. Nasi pracownicy używają natrysków i tynków dźwiękochłonnych, które w natychmiastowy sposób poprawiają akustykę. Rozwiązania akustyczne Acosorb można stosować na każdej powierzchni. Dzięki różnym rodzajom wykończenia, uzyskujemy najlepsze wyniki, dopasowane do Twojego wnętrza. Tak właśnie Acosorb tworzy w centrum kongresowym wysokiej jakości komfort akustyczny oraz zapewnia estetyczny wygląda przestrzeni.