Nasza wizja i misja

Nasza misja

Acosorb zachowuje istotę dźwięków w każdej przestrzeni. We wszystkich miejscach, w których ludzie żyją, pracują i spotykają się, dźwięk oddziałuje na ich odczuwanie. 

Odpowiednia akustyka w znacznym stopniu wpływa na poczucie prywatności i dobrostan, poprawia koncentrację i zwiększa produktywność.

Dostosowujemy doświadczenie akustyczne we wszystkich rodzajach budynków, pamiętając również o wymiarze estetycznym. Nasze niezawodne wykończenia ścian i sufitów pochłaniają dźwięk i redukują pogłos. Szeroki wybór natrysków i tynków uwzględnia różne rodzaje tekstur i kolorów zapewniających całkowitą swobodę twórczą.  Jako doświadczona firma współpracująca z architektami, wykonawcami, przedsiębiorcami i osobami prywatnymi, Acosorb tworzy akustyczne środowisko we wszystkich sektorach i każdej przestrzeni – bez względu na to, czy mamy do czynienia z nowy budynkiem, czy budynkiem poddanym renowacji. Działamy w sposób przyjazny dla środowiska i zorientowany na rozwój.

CF014421.jpg

Nasza wizja

Współczesne społeczeństwo zmienia się w błyskawicznym tempie.

Cyfryzacja, globalizacja, kwestie środowiskowe i geopolityczne wywierają wpływa na nasze codzienne życie.

Współczesne społeczeństwo zmienia się w błyskawicznym tempie. Cyfryzacja, globalizacja, kwestie środowiskowe i geopolityczne wywierają wpływa na nasze codzienne życie. Dostrzegamy, jak coraz większa liczba osób cierpi z powodu zbyt dużej ilości bodźców, utraty uważności i zanikającego poczucia prywatności. Ten rodzaj presji wytwarza potrzebę równowagi. Chcąc odnaleźć równowagę, warto zwrócić uwagę na poziom dźwięków i pogłos w domu i przestrzeni pracy. Acosorb umiejętnie i z oddaniem dba o komfort akustyczny w każdym miejscu na świecie. Koncentrujemy się na trosce o środowisko, bezpieczeństwie oraz pewnej przyszłości. Zawsze jesteśmy kilka kroków przed naszą konkurencją: 

  • Nasze akustyczne produkty są wykonane w 100% z włókien pochodzących z recyklingu.
  • Akustyczne natryski z linii Acosorb Green składają się w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu poużytkowego. Skład i wygląd natrysków stworzonych z materiałów pochodzących z recyklingu to dobry wybór dla naszych klientów pochodzących na przykład z nowoczesnego i przyjaznego środowisku świata edukacji i biznesu.
  • Nowa linia Acosorb Zero (0% boraksu) stanowi konkretny dowód na zastąpienie materiałów, które będą stopniowo wycofywane z rynku.